Karjeras izglītība

KARJERAS NEDĒĻA 2020 “Klau! Sadzirdi un liec aiz auss!”

2020. gada 26.-30. oktobris

Šonedēļ notika projekts "Karjeras nedēļa''.

3. klases skolēni kopā ar savu klases audzinātāju Valentīnu Šatrovsku izveidoja izstādi par dažādam profesijām “Букет прафесій”.

5.klases skolēni kopā ar klases audzinātāju Olgu Gavrilovu piedalījās klases stundā „Manu vecāku profesijas

Skolēni mājās pēc izstrādātas vienotas anketas veic vecāku izpēti par viņu profesijām, veidojot šo profesiju prezentācijas ar aprakstiem un vēlāk tās prezentējot klasē, audzināšanas stundas ietvaros, kā arī vēlāk veidojot izstādi klašu telpās.

6. klases skolēni kopā ar klases audzinātāju Jolantu Ostapoviču piedalījas klases stundā “Profesiju kaleidoskops”

1. klases skolēni kopā ar savu klases audzinātāju Ingu Potapovu noskatīja filmu “Daudzveidīgas profesijas”, pārrunāja par profesijām un izveidoja galvas cepurītes ar profesijas zīmēm.

2. klases skolēni kopā ar savu klases audzinātāju Valentīnu Šatrovsku izveidoja izstādi par dažādam profesijām “Карагод прафесій

4. klases skolēni kopā ar savu klases audzinātāju Darju Vasiļjevu un saviem vecākiem daudz ko uzzināja par profesijām pasaulē.

Skolēnu vecāki uzņēma video un foto savā darbavietā, demonstrēja amata instrumentus.

Tāpat audzināšanas stundā tika stāstīts par izglītības iespējām Baltkrievijā, par profesijām, ko var apgūt, par augstskolām, kurās var mācīties.

Īpašu interesi izraisīja video, ko atsūtīja studenti no Minskas, kuri lepojas ar izvēlētajām profesijām. Viņi parādīja skolēniem pilsētu, universitāti, kopmītnes.

Drīzumā plānots sarīkot videokonferenci ar Minskas labākajām augstskolām. Plānots, ka tajā piedalīsies studenti un pat rektors.


Vairāk foto galerijā.